Ana Sayfa / Nasıl Yapılır ? / Twitter’dan Video Nasıl İndirilir ?

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir ?

Twitter’da izleyip çok beğendiğiniz, hatta açıp tekrar tekrar izlediğiniz videoları indirip arşivinizde saklamanız oldukça basit.
Sosyal medya platformları arasında son zamanlarda başta Facebook olmak üzere, diğer platformlara nazaran popülaritesini kaybeden Twitter, videolar ve GIF’ler ile küçük de olsa bir hareketlilik göstermekte.

Sosyal medya mecralarında popüler olan pek çok video ve GIF, zaman zaman ilk olarak Twitter’dan çıktığı gibi, bazende sadece bu içerikler Twitter üzerinde bulunabiliyor.Peki söz konusu içerikleri indirerek bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza nasıl kaydedebilirsiniz?

Bunun yöntemi aslında çok kolay. Sırasıyla şu adımları uygulayarak videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz: Videoyu içeren tweet’i açın ve alt kısımda bulunan “üç nokta” işaretine tıklayın > karşınıza çıkacak menüden “tweet’in bağlantısını kopyala”yı seçin > kopyalanan bağlantı linkini buradaki adresten ulaşabileceğiniz sitenin url kısmına yapıştırın > “İndir MP4” yazan kısma tıklayarak videoyu kaydedin.

Aynı şekilde videolar gibi GIF’leri de indirmeniz mümkün. Tek yapacağınız değişiklik, aynı adımları uyguladıktan sonra son aşamada “Download MP4” seçeneğini seçmeniz.

İlginizi Çekebilir

instagram-engellenme-1

İnstagram’da Beni Kim Engellemiş Nasıl Öğrenirim ?

instagram’da kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biriside instagramda beni engelleyenleri görebilir miyim ? instagramda …

4 Yorum

  1. Twitter hesabımın askıya alınması için hiçbir sebep yokken neden Twitter hesabımı açamıyorum askıya alınmış olan hesabım güncel lenmesini saylılarımla arz ederim

  2. Twitter hesabımın askıya alınması için hiçbir sebep yokken neden Twitter hesabımı açamıyorum askıya alınmış olan hesabım güncel lenmesini saylılarımla arz ederim

  3. dursun kanmış

    twitter hesabım askıya alınmış paylaşım yapamıyorum eski haline geri döndürülmesini istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir