Ana Sayfa / İnternet / Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır ?

Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır ?

Twitter Hesabının Askıya Alınma Sebepleri;

Mevcut twitter hesabının askıya alınmasının birden çok nedeni olabilir. Twitter’da sahte takip ve paylaşım programları kullanmanız, uygunsuz içerik paylaşmanız, bir anda çok fazla kişiyi takip edip bir anda çok fazla beğeni, retweet yapmanız veya şahsa hakaret olarak sayılabilir.

Bu yazdıklarımız sizde bir fikir ayrılığı oluşturmuş olabilir. Takipçi siteleri, hesabın kapanma riski olmadan takipçi kazanmayı vadediyor. Bu takipçi sitelerinin suçu değil ancak sizi bilgilendirmemeleri yanlış ve sizinde bu tarz hilelere başvurmanız kesinlikle etik değil.

Bu takipçi siteleri, başkalarının sizi takip etmesini sağlıyor. Sizi takip edenler kim ? Onlar da sizin gibi bu sistemden takipçi kazananlar. Sistem herkesin butona tıkladığında açık olanların o kişiyi takip etmesini sağlarken başkasını takip etmeden takipçi kazanmak için de  Ücretli VIP üyelik sistemleri oluşturuyorlar.

Arz talep meselesi aslında takipçi kasma sitelerinin tek gelirleri bunlar olduğu için bir şey diyemeyiz ama şimdi asıl konumuza gelecek olursak, bunun askıya alınma ile ne alakası var ?

Yukarıdaki listeye çok fazla kişiyi takip etmeniz de yazmıştım. Bu sistem sizin çok fazla kişiyi hızlı hızlı takip etmenize sebep olabilir. Bu yüzden Twitter, hesabınızı askıya alıyor.

Aynı şekilde “retweet yaptırma” uygulamaları da hesabınıza zarar veriyor.

Askıya Alınmış Twitter Hesabını Geri Açma 

Eğer yukarıdaki sebeplerden bir tanesi dahi sizin hesabınız üzerinde  gerçekleşmişse hesabınız askıya alınabilir. Ancak birden fazla askıya alınma yaşadıysanız o zaman hesabın geri alınması mümkün olmayabilir.
Hesabınıza giriş yaptığınızda eğer karşınıza bir güvenlik kodu girme ekranı çıkıyorsa hemen o kodu girerek hesabınızı geri alabilirsiniz.

Ancak güvenlik kodu girme ekranı gelmiyorsa ve sadece hesabınızın askıya alındığı yazıyorsa durum gerçekten de kötü ama yineden umudu kaybetmemekte fayda var. Twitter’a bu linkten mesaj atacaksınız.

Bunu çözmek için İngilizce’yi çok iyi bilmenize gerek yok. Hiç bilmiyorsanız üzülmeyin, aşağıda hazır metin mevcut.Aşağıdaki yardım mesajını aynen gönderirseniz de hesabınızı açılma ihtimali oldukça yüksek.

Hi, you suspend my account: . I am sorry for breaking rules. I accept my mistake. I won’t break rules anymore. I will be very happy if you give me permission to login my account.

Bu mesajı attıktan sonra twitter ekibinin mesaja karşılık hesabınızı geri açma süresi değişkenlik göstermekte bazen bir hafta sonra hesab geri açılıyorken bazende bir gün sonra açıldığı oluyor.

Unutmayın eğer müstehcen içerik veya şahsa hakarette bulunduysanız hesabınızın hiç bir şekilde geri açılmama ihtimali de var.Bu konuda anlattıklarımızı denediyseniz ve cevap alamadıysanız artık o twitter hesabınızdan umudu kesmenizi ve farklı hesaplarla twitter dünyasında twitlemeye devam etmenizi öneriyoruz.

Ayrıca twitter’dan nasıl video indirileceğini burda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Wifi Bağlı Olduğu Halde İnternet Yok Çözümü

WiFi ağına bağlı görünürsünüz fakat internet erişiminiz yoktur. Wifi bağlı olupta internet yok sorununu çözmek …

104 Yorum

 1. sevgili güncelnet lütfen bana da yardımcı olur musun ? hesabım askıya alındı .. Tıp öğrencisiyim 6.sınıf . bu hesabı geri almam lazım. NEden askıya alındığına dair de bi fikrim yok yardımcı olur musun lütfen ? itifraz dilekçesini gönderdim twitter a ama yanıt yok bekle diyor . Nisan ayında da aynı şekilde hesabımı askıya aldılar hala açılmadı ama bu hesabı mutlaka almam lazım büyük takipçili doktor hesaplarıyla takipleşiyorduk benim için önemli

 2. 50 takipçili hesabım 2 kişi ekledim diye askıya alındı. 2 hafta olucak nerdeyse yardımcı olursanız çok sevinirim.

 3. merhaba hesabım askıya alındı belirmiş olduğunuz itiraz dilekçesisini yolladım. cevap olarak
  merhaba

  Bu konuda hakkında hali hazırda devam eden açık bir bildiriminiz olduğunu fark ettik.

  Yeni bir bildirim göndermeden önce, açık vak’anızı tamamlamamız gerekiyor. Sizden herhangi bir öne çıkan bilgi bekliyorsak, açık bildirim konusunda bizimle mümkün olan en kısa sürede temas kurduğunuzdan emin olun.

  Yanıtları izlenmediği için lütfen bu e-postaya yanıt vermeyin.

  Teşekkürler,
  diye mail geliyor
  ne yapmalıyım bunun açılımı nedir 🙂

 4. saskınlık içindeyim. 20.000 takipcili hesabım 40 gün kadar önce trollerin yogun sikayetleri sonucu askıya alındı..ben bana en agır sekılde yazanlara bile polemiğe girmemek için cevap yazmam ama nasıl bir yerden sikayet geldiyse hesabım askıya alındı..bunun cözümü nedir ?tekrar hesabım nasıl acılır..burası benim nefes alabildiğim tekyer..boguluyoruz artık..nefes almak istiyorum..

  • Hesabınızı geri aldınız mı?

  • Merhaba twitter destek ekibi hesabım kısa bir süre önce askıya alındı fakat hesabımda twitter kurallarını ihlal eden herhangi bir davranışda bulunulmamıştır askıya alınma işleminin Twitter’ın yaptığı bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum ve Twitter hesabımın açılmasını talep ediyorum.

 5. Hesabım 6 yılıkti 1-kez yanlislikla askiya alindi açıldı simdi ise 1 hafta once hesap askıda itiraz dilekcesi yazdim mail e geri dönüş hic yok n yapmam gerekiyor iyi yada bi dönüş yapmalari lazim bunlar onuda yapmiyor

 6. Ozur dilerim benim hesabm askıya alınmış bazı hatalar yaptığım doğru yazılanları yaptım ama acamadim .. Lütfen geri acar misiniz

  • Hesabim askıya alındı açamıyorum nasıl geri alabilirim

  • 2 haftadır dönüş olmadi ne yapmak gerekiyor devamlı actigim hesaplar askıya aliniyor

   • aynısı oluyor ya oto ban atıyor şerefsizlerin sistemi

   • hesabımı geçici olarak sınırlandırdıklarını, telefon numarama gelen kodu girmemi istedikleri bir doğrulama sayfası geldi. Fakat ne kadar tekrarlarsam tekrarlayayım o kod bana hiç ulaşmadı ve şu an hesabıma giremiyorum. Aynı şeyi bir sürü arkadaşım da şu an yaşamakta. Sorunu nasıl çözecegim

 7. Küfür saymadım kötü birşey paylaşım yapmadım hesabımı askıya alıyorsunuz neden böyle olmaz

 8. Murat kılıç

  Hesabım askıya almışsınız lütfen tekrar açarmısınız

 9. defalarca gelen mesaj budur … çaresi varmıdır ?

  Merhaba,

  Hesabınız askıya alındı ​​ve yeniden açılmayacaksınız; Twitter Hizmet Şartlarıınızı ve tacizlerinizi önceden fazla Twitter hesabını yönetmeye karşı karşı

  Birden fazla hesap ve taciz içeren davranışlara karşı kurallarımız burada daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://twitter.com/rules .

  Bu askıya alınma kararını savuşturmak için yeni hesap oluştur (lar) oluşturmanın da, Twitter Kurallarına karşı çıkıyor ve ek hesap askıya alma (lar) ile sonuçlanacağını lütfen burada.

  Teşekkürler,

 10. Merhaba benim hesabımda askıya alınmış.
  Fakat hiçbir küfürlü vs bişey yazmadım, kötü bişey de paylaşmadım. neden oldu anlamadım. Sonra itiraz formu doldurdum ve şu cvp geldi:
  Merhaba,
  Kurallarımızı birden çok kez veya tekrarlayarak ihlal ettiği için hesabınızın askıya alındığını bildirmek üzere size ulaştık.

  Takip edilmeyeceği için lütfen bu e-postaya yanıt vermeyin veya bu hesap için yeni itirazlar göndermeyin.
  Ne yapmam gerekiyor, lütfen yardımcı olun 🙏

 11. Merhaba benim hesabımda askıya alınmış.
  Fakat hiçbir küfürlü vs bişey yazmadım, kötü bişey de paylaşmadım. neden oldu anlamadım. Sonra itiraz formu dolduracaktım ama oradaki boşluklara basınca yazmıyo. Nasıl form göndericem. Yardımcı olurmusunuz lütfen.. 🙏

 12. Merhaba ben bundan bir hafta önce twitter hesabımı devre dışı bıraktım bir iki gündür geri etkinleştirmeye çalışıyorum ancak hesap yok böyle bir hesap yok diyor. Başka bir hesaptan baktığımda da böyle bir hesabın olmadığı gözüküyor neden böyle ve hesabımı geri açmam gerek şimdi ne yapacağım?
  Teşekkürler.

 13. VEYSEL GÜLGELDİ

  İTİRAZDA BULUNUYORUM (BU KONU HAKKINDA HALİ HAZIRDA DEVAM EDEN AÇIK BİR BİLDİRİMİZ OLDUĞUNU FARK ETTİK YENİ BİLDİRİM GÖNDERMEDEN ÖNCE AÇIK VAK’ANIZI TAMAMLAMANIZ GEREKİYOR ) DİYE YAZI ÇIKIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN

 14. Söylediginiz gibi yardim bölümünden girdim yanlız boşluk alanları tıklıyorum ama yazamıyorum

 15. Kasım Ertuğrul

  Selam benim hesabim da askıya alındı. Twitter uygulamasından sesli kod gönderimi işlemi istiyor. Gönder diyorum ancak sürekli hata verip tekrar deneyin diyor tekrar deneyince de üst limite ulaştınız diyor. Hattimda yada telefonda mi sorun var anlamıyorum… Yardim lütfen…

 16. Paylaştığım küfürlü bir tweet nedeniyle bugün hesabımın askıya alındığı bilgisi geldi. Bununla ilgili gereken yönlendirmeleri uyguladım. Tahmini olarak ne zaman cevap alabilirim?

 17. uyarı alıyorum sadece beni ara çıkıyor beni ara kısmına bastığımda ise hata veriyor hesabımı nasıl geri alabilirim?

 18. Benim hesabım askıya alındı ancak hesabıma bağlı e-posta adresini kullanmadığım için hesabımı geri alamıyorum Twitter ile iletişime geçtim ancak bana sadece o e-posta adresine güvenlik kodunu yollayabildiklerini söylediler hesabıma giremiyorum yardımcı olur musunuz?

 19. Bu nasıl iş analamdim durduk yere hicbir sey yokken bi anda twitterdan at girdiginde isde hesap kitledik yeni sifre olustur diyor olustuyorum ama yine basa sariyor yine sifre degistir diyor bunun nedeni ne olabilir yardim edin lutfen

 20. 26/02/2019’da saat 23,30 gibi hesabıma giremedim. Benim karşıma ilk hesabınız kitlendi yazısı çıktı. Daha evvel de faydalı bir tag çalışmasına katılmıştım. Hesabım kilitlenmişti. Hemen telime kod istemiştim glmişti girince açılmıştı. Bu bahsettiğim gecede lösemili çocuklar için bir tag çalışmasına katıldım. Karakterim olarak asla küfür,hakaret yoktur twitlerimde. Baktım bu seferde telime kod istedim. Sorry,.. cümle karşıma çıktı. Biraz sonra tekrar deneyin diye..1-2 dksonra denedim.yine aynı yazı denemelerden sonra fazla denediniz diye yazı. Neyse şu an benim hesabıma girenler geçici olarak askıya alındı yazısını görüyor. Bugün 13 ncü gün. Bana mailime şu kadar gün vs. hi bir bilgi gelmedi.Hergün defalarca ing. şikayet formunu dolduruyorum.Herşeyi deniyorum. Az evvel sizin ing.metninizi yazarak 2 kere gönderdim. Yarına umarım açarlar.10 yıllık hesabım. Sizce neden kod gelen kısım çalışmıyor,etkili olmuyor ve neden 13 gün oldu açılmıyor.Sizce bu cezalar neye göre belitleniyor.Bazı yorumlarda 6 gün vs. denmiş nereden biliyorlar bunu. Lütfen cvbnızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

  • sürekli form doldurmanıza gerek yok bir kez yazın ve cevap gelmesini bekleyin. kod gelen kısma çok yüklendiğiniz için geçici olarak devre dışı kalmış bir hafta kadar hiç bir başvuru yapmayın bir hafta sonra tekrar kod deneyin iyi günler.

 21. Merhaba. Hesabim 1 ay içerisinde defalarca askıya alındı. Önceleri cep telefonuma gelen onay kodu ve şifre değiştirmeyle hesabını tekrar açtım. Şu an ise sadece tt listesini görebiliyorum ve twitir itirazimi reddetti. Neden askıya alindigiyla ilgili hiç bir fikrim yok. Twitir bu konuda bana bir şey söylemedi. Yukarıda belirttiğiniz bir neden de yok.(hakaret, takipçi kasma programı vs.) Hesabımın neden askıya alındığını ve bunun için ne yapmam gerektiğini nasıl anlayabilirim.
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 22. Hesabım askıya alındı. Mail attım karşılığında twitter kurallarını sık sık ve tekrarlı şekilde ihlal ettiğiniz için hesabınız askıya alındı cevabı geldi. Bu maile cevap vermeyin, itirazlar izlenmeyecektir yazıyordu. Laptopumdan hesabıma girmeme rağmen telefonumdan giremiyorum. Laptop üzerinden her türlü twitteri kullanabiliyorum ama telefonda hesaba girmiyor. Askıda olan hesap laptoptan nasıl açılabiliyor ve geri açılmasının hiç mi ihtimali yok?

  • bilgisayardan giriş yapabiliyorsanız hesabınız askıda değildir cep telefonunuzdaki hesapla bilgisayardan giriş yaptığınız hesap farklı olabilir.

   • Hesabım 6 yılıkti 1-kez yanlislikla askiya alindi açıldı simdi ise 1 hafta once hesap askıda itiraz dilekcesi yazdim mail e geri dönüş hic yok n yapmam gerekiyor iyi yada bi dönüş yapmalari lazim bunlar onuda yapmiyor

 23. Merhabalar,
  Twitter da yaklaşık 10 ay önce paylaştığım bir müzik parçası için bugün twitter dan bir mail aldım. Tweet deki video’nun kaldırıldığı ve bununla ilgili de epey uzun bir ingilizce metinin olduğu bir mail. Ben de hemen o tweeti sildim ve özür dilediğimi yazan karşı bir mail attım. Hani gerçekten de aklıma dahi gelmemişti böyle bir olay. Acaba bununla ilgili herhangi bir yasal birşey olur mu ? Herhangi bir ceza tarzında bu şekilde uluslararası kanunlara göre bana herhangi bir yaptırım gelir mi? Teşekkürler.

 24. Simge darsiper.

  Lütfen twitter hesabımı nasıl geri alabilceğimle ilgili bi bilgi verebilirmisiniz acaba?.

  • Arkadaşlar hesabım askıya alındı 10 gün önce aynı yolu izledim mesaj gönderdim ama geri dönüş yok durduk yere kapandı hesabım ben hayatım da siyasi içerik paylaşmadım küfür yok paylaşımlarda lütfen yardımcı olun hesabı açılsın artık

 25. Ben hesabı yeni açtım henüz bir kez bir tweet attım ve ne küfür ne hakaret hiçbirşey olmamasına rağmen askıya alınmış neden olabilir ve nasıl geri alacağım?

  • Senin telefon numaran daha çnce askıya alınmıştır. O numarayla asla bir adres alamazsın açarsın on dk sonra tekrar kilitlenir , buna şimdilik çözüm yok

 26. Hesabımı fotografimi değiştirmek istedigimde askıya alında , yalnız hep karşıma kod çıkıyor. Eski telefon numarası kayıtlı olduğu için açamıyorum.yatdimci olur musunuz?

  • Ayarlar kısmından telefon seçeneğini değiştire biliyorsan bir ihtimal kurtara bilirsin yok değiştiremiyorsan mail atarak durumunu özetle

  • Hüseyin Korkmaz

   Aynı sorun bende de var o kısma gelemeden doğrulama kısmında takımdım kaldım dün mail attım ama cevap gelmedi 7 senelik hesabımdı yardımcı olursanız sevinirim .

 27. merhaba ya benim twitter hesabım 4 aydır hep askıda tütiyorlar geri almak imkanı yok lütfen bir kolaylık yolu güztersenizde çok sevinirim 4 aydır ne etim ne etmedim açamadım ne yapacağımı şaşırıp kalmışım

 28. Twitter hesabim askiya alinda kod eski telefon hattima geliyor e postayla halledemez miyim

  • Benimde aynı şekilden dolayı alamıyorum, acaba siz aldınız mı aldıysanız nasıl aldınız hesabınızı geri ?

 29. Hesabın 2 gün önce askıya alındı itiraz ettim ve bana gelen mesaja bakın acılmayacakmıs ben tahmin etmiştim zaten çünkü daha önce kapandığında da asla açılmadı ?? Bütün önemli verilerim kişi listelerim o hesapda idi ?? Simdi ne yapicam allah rızası için söyleyin?

  • malesef red mesajı aldıysanızyapacakbişey yok tekrar yeni hesap açıp kullanmanız gerekıyor.

   • Tekrar tekrar dilekçe göndermek ise yaramaz mi?

    • Ben sizin dediğiniz mesajı yazmadım bilmiyordum sadece twetler hesabım askıya alındı tekrar açar mısınız diye yazdım sonra sizin bu yazınız8 okuyunca bu ıngilizce mesajı attım sorun olurmu

 30. Hesabım askıya alindi alamıyorum yardım eder misiniz e posta ve numarada kayıtlı değil ve bunlar olmadan nasıl alabilirim

 31. Hesap özelliklerinizin bazılarını geçici olarak sınırlandırdık diye bir yazı ile karşılaştım..7 gün sonra hesabınızı kilidini açabileceksiniz diye bir yazı var.Acaba hesabım yeniden aktif olduğunda takip ettiklerim şu an 0 iken eskisi gibi düzelir mi ?

 32. Hesap askida nasıl geri alabilirim

  • anlatılanları tek tek denemelisiniz.

  • Küfür ettiysen geri açmazlar kardeşim
   itiraz maili atabilirsin adresini webb veya mobil tarayıcıda aç şimdi sonra bu yukarda yazılan yere tıkla bilgiler otomatik çıkıyor doldur onu yolla sonra mailini aç gelen maile yukarıdaki ingilizce mesajı kopyala yanıtla seçeneğine tıkla mailden yapıştır yolla açmazlarsa bir kaç güne gelen mailde
   Farklı bir isim üzerinden telefon numaranı girmeden mobil uygulamayı kullanmadan web mobilden adres aç öyle kullan bu konuda çok sıkılar

 33. Hesabım geri açılmış hiç beklemiyordum en son buradaki yazıya bakmıştım tekrar mail atmıştım açılmış hesabım çok mutluyum 🙂

 34. Benim twitter hesabım askıya alındı açıldığı zaman silinmemiş kayıtlı direkt mesajlarımda tekrar geri gelir mi yoksa silinmiş midir kendiliğinden

 35. Nurhan VELİOĞLU

  Hesabım aylardır askida mavi tikli bir hesaba yazdığım argo tweet yüzünden sanırım ve her basvurumda hesabınız tekrar açılmayacaktir mesajı geliyor bu durumda olup hesabını geri alan bir cok kişi gördüm forum sitelerinde ama onlarla irtibat kuramadım lutfen yardımcı olun

  • olumsuz yanıt geliyor ise yapacak pek bişey yok ama yinede 2 veya 3 ay arayla tekrar açılmasını istediğinizi belirten bir mesaj gönderebilirsiniz. 🙁

   • Benim de hesap askıda yeni mail yeni hesap açmaya çalışıyorum hemen onu da askıya alıyorlar ne yapabilirim

    • Telefon numaranı kullanmadan hesap aç oda mobil uygulamada olmuyor , mobil web tarayıcıdan hesap açmalısın ve numaranı birkez ihlal edersen kesin vermen lazm ihlal etmeden kullanmaya çaliş selametle

 36. Twitter hesabım 6 günlüğüne askıya alındı ne yapabilirim 6gun sonra kendiliğinden açılır mı

  • Merhaba 6 gün ceza aldığınızı nereden biliyorsunuz Funda hnm. bana hiç süre bilgisi gelmedi.

   • Ben sizin deduginizi yaptim hesabim askıya alındi uygulamadan degil webden açtım tekrar bir hesap yine askıya alındi ve sürekli bu oldu telefon numarası hep aynı baska telefon numarasıda yok bana yardımcı olun ne yapabilirim başka

    • Arkadaşlar ben birinle tartıştım vede twitter ihlal ettin dedi.Twitter sayfama girince itiraz formu var yazdım yolladım o form halen hesaba girince duruyor itirazın gözden gecene kadar twittera giremiyicen diye yazı var.Başka hesap açtım hesabım duruyor aynı şekilde takipcim de ama 8 gün oldu cevap gelmedi bilgisi olan bu konu da Allah rızası için yardım.

    • Merhaba, hesabım birden fazla kişiyi etiket yaptığım için askıya alındı dediğiniz işlemleri yaptım fakat hala dönüş olmadı 3 gün oldu hesabım tahminen ne zaman açılır birden fazla maile cevap verdim bir sıkıntı olur mu ? teşekkürler

  • Twitter hesabim askiya alinmis hic bir aciklama yok neden askiya alindigina daur

 37. Twittir hesabim bilmediğim bir denenden askıya alındı lütfen hesabini geri veririn hesap kapatacak bir paylaşım dahi yapmadım bu konuda bana yardımci olun lütfen 5 senelik hesabim benim yardımcı olun bilmeden birşey yaptıysaö özür dilerim 🙏

  • merhaba nurgül hesabını geri alabilmen için yukarıda anlattığımız şekilde twitter ile iletişime geçmelisin.

 38. Mehmet S mehmet

  Merhaba,

  Twitter hesabım askıya alındı. Farkında olmadan Twitter kurallarını ihlal ettim.

  Bu durumdan dolayı özür dilerim. Twitter hesabım açıldıktan sonra kurallara uyacağım ve bir daha böyle bir hata yapmayacağım.

  Sizden hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum.

 39. ikinci defa askıya alındık ancak DMCA bildirimini (telif hakkı) gönderen kişi şikayetini geri çekeceğini söyledi. şikayetini geri çektikten sonra hesap ne kadar sürede açılır

  • şikayeti geri çektiğini twitteri ilettiği zaman açılır eğer açılmazsa siz tekrar twitter ile iletişime geçin.

 40. Beni arayıp kodu gönderdiler ama ben yanlış girdim diğer aramaları da çalıştığım için açamadım bu sebepten askıya alındı ne yapacağım bılmıyorum

  • tekrar aynı yöntemle geri almaya çalışın olmaz ise yukardaki anlatılan şekilde twitter ekibiyle iletişime geçin.

 41. Lutfen yardımcı olurmusunuz hesabım askıya alındı takrar geri alabilmek için yardımınıza ihtiyacım var Lutfen

 42. gecici olarak askıya alındı twitter hesap geri verin lüüüüften 7 günü hesap acamıyor gecici askıya alındım verin hesapım

 43. Hesabım neden askıya alindi

  • onu sizin bilmeniz lazım kural dışı hesap hareketi olmuş olabilir 🙂 yukarda saydığımız maddelerden herhangi birini yapmış olabilirsiniz.Anlattığımız çözüm yöntemini uygulayın.

   • Bugun öğlen hesabim askıya alındı sebebini bilmiyorum itirazda bulundum ama hesabim sizce acilir mi 6 yillik hesabım kapanmasini istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir