Ana Sayfa / Mobil Dünya / Rehbere Ne Diye Kayıt Edildiğinizi Öğrenin

Rehbere Ne Diye Kayıt Edildiğinizi Öğrenin

Cep telefonları ilk çıktığı günden bugüne hep merak edilen bazende paranoya haline gelen acaba numaramı rehbere nasıl kayıt etti sorusuna kesin cevap veren ”getcontact” ugyulumasını nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Bu uygulama sayesinde sizin numaranızı rehberine ekleyen insanların size nasıl bir isim vererek kayıt ettiğini çok basit ve ücretsiz şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu uygulama, kullanıcılardan aldığı veriler ile bu bilgileri size sunmakta. Kısacası uygulama sizden istediği izinler ile paylaştığınız rehberinizi kullanır. Tabiki biz uygulamayı kurarken rehber ve arama izinlerini vermeden işleme devam edeceğiz. Bu sayede kişisel bilgilerinizi uygulama ile paylaşmamış olacaksınız.

Kurulum ve kullanım adımlarını aşağıdaki sıraya uygun olarak takip ediniz. Getcontact uygulamasına herhangi bir izin vermeden kuruluma devam etmemiz gerekiyor. Aksi durumda sizlerde rehberinizdeki bilgileri getcontact ile paylaşmış olursunuz.

Örneğin eski sevgilinizin,eski arkadaşlarınızın sizde nasıl kayıtlı olduklarını görmelerini istiyorsanız onay verebilirsiniz. 😉

Başkasının Rehberinde Nasıl Kayıtlıyım ?

Android veya İOS iki mobil platformda da uygulama mevcut uygulama store dan indirip kurulama geçelim.

Uygulama açılışta 2 adet izin isteyecektir. Bu izinlere “Reddet” diyerek devam ediyoruz. Eğer rehberinizi diğer insanlarla paylaşmak istiyorsanız izin ver de diyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

 

Kurulum aşamasında cep telefonu numaranızı girerek, gelen kodu onaylayın. İsim, soyisim, E-posta adresi gibi bilgileri de girdikten sonra işlemler tamamlanacaktır.

Numaranızı arama ekranına yazdıktan sonra sonuçlara dokunarak insanların rehberine sizi nasıl kaydettiğini görebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

İnstagram’da mesaj gitmiyor çözümü

Instagram da mesaj gönderirken veya mesaj alırken aşağıdaki sorunlardan birini yaşıyor olabilirsiniz: * Instagram mesajları …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir