Ana Sayfa / Oyun / King Of Thieves Hırsızlar Kralı Ol !!!

King Of Thieves Hırsızlar Kralı Ol !!!

King-of-Thieves

Android, İOS ve Windows Phone platformu oyuncuları için 2015 yılında Zeptolab firması tarafından hayata geçirilen oyun daha çok yeni olsa da milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Oyunda amaç diğer oyuncuların değerli taşlarını çalmak ve kendi zindanınızda üretilen taşları toplayarak en zengin taş hırsızı olmak.

Kendi taşlarınızı korurken en zengin hırsız olmak için taşlarınızı birleştirmelisiniz ayrıca zindan savunmanızı yükselterek diğer taş hırsızlarının sizin taşlarınızı çalmasını engelleyebilirsiniz.

Oyunda clan sistemide mevcut clandaki arkadaşlarınız sizin çalınan taşlarınızı geri almanıza yardım edebiliyorlar. Clanlar arası en fazla taşı çalan tarafa çeşitli hediyeler ve avantajlar sunulmakta.Oyunda en fazla taşı çalan oyuncu krallar kralı ünvanını alıyor.

king-of-thieves-karakterler

Oyunda karakterinizi ve zindanınızı özelleştirmek için bir çok seçenek mevcut.Oyunda her zindan belirli taş birleştirme sayısına sahip, taş birleştirmek ritüel olarak adlandırılıyor.Bulunduğunuz zindandaki ritüeller bitince yeni bir zindana geçip devam etmeniz lazım.

Oyunda şuan 11 harita ve 98 ayrı zindan mevcut her zindan ayrı bir stretejiye sahip ve ayrı ayrı savunma mekanizmaları mevcut.

Geçilemez Zindan Nasıl Yapılır ?

Oyundaki zindanların tümünü görebileciğiniz, geçilemeyecek kadar iyi savunma nasıl yapılır videolu  anlatımların mevcut olduğu kotdb.com sitesine göz atabilir ve oradaki savunma taktikleri ile zindanınızı geçilemez hale getirebilirsiniz.Oyun hakkında daha bir çok tüyo ve örnek sitede mevcut.

İlginizi Çekebilir

Subway Surfer Görevleri Nasıl Yapılır ?

Sürekli koşarak önümüze gelen engelleri aştığımız, belkide koşu oyunları listesinde en üst sırada bulunan Subway …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir