Ana Sayfa / İnternet / Kapatılan Instagram Hesabını Geri Açtırma

Kapatılan Instagram Hesabını Geri Açtırma

İnstagram’da kullanıcıların bazılarının hesabım kapandı ama neden diye sorduğunu duyuyoruz.İnstagram kurallarını ihlal eden bir etkinlikte bulunduysanız, instagram hesabınızı kapatılacaktır.

Hesabınıza giriş yapmaya çalışırken, hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı, Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren uyarısıyla karışılaşırsınız.

İnstagram’ın bu konuda oldukça hassas olduğunu söyleyebiliriz. Hesabınızı kullanırken, başka kullanıcıları rahatsız edecek içerik ve etkinliklerde bulunmaktan kaçınmalısınız.

Peki kapatılan instagram hesabını açmak için neler yapabileceğinizi anlatacağız.

Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, araştırabilmemiz için lütfen aşağıda istenen bilgileri verin. Lütfen bu formu sadece hesabınız Instagram Topluluk Kuralları’na aykırı olduğu için kapatıldıysa ve bunun bir yanlışlık sonucu olduğunu düşünüyorsanız gönderin.

Instagram itiraz formu nasıl doldurulur ?

Instagram hesabınızı tekrar açtırmak için itiraz formunu kullanmanız gerekiyor. Instagram yetkilileri ile iletişime geçebileceğiniz tek kanal itiraz formudur. İtiraz formu için tıklayın

Kapanan hesap, kişisel bir hesapsa hayır seçeneğini işaretleyin.

Nufus cüzdanınızda yazan adınız, instagram kullanıcı adı ve e-posta adresini doldurarak formu gönderin.

Eğer telefondan forma giriş yapmak istiyorsanız, hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Hesabınızın kapatıldığına dair uyarının hemen altında bulunan;

“Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bize bildirin” seçeneğine dokunun.

Açılan formu doğru ve eksiksiz olarak doldurun.

Formu doldurduktan sonra ne olacak ?

Formu doldurduktan sonra, hesabınızın neden kapatıldığına dair detaylı bir mail alacaksınız. Eğer bu e-posta’da sizden talep edilen bir belge varsa, bu belgeyi doldurarak maili cevaplayın.

Eğer hesabınız İnstagramın ciddi bir politikasını ihlal ettiyse ve hesabınız açılamayacak durumdaysa, size gelen e-posta’da belirtilecektir. Bu durumda hesabınızı geri açmanız mümkün değildir!

İlginizi Çekebilir

facebook-son-goruldu-kapatma

Facebook’ta Gizlenme,Facebook Aramalarında Çıkmamak.

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında, facebook profiliniz arama motoruna açıksa isminiz ve soyisminiz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir