Ana Sayfa / Mobil Dünya / İphone ve İpad İle Youtube’dan Video İndirme

İphone ve İpad İle Youtube’dan Video İndirme

iPhone 5, 6, 7, X gibi tüm modellerde, aşağıdaki anlatılan yöntemi sırasıyla takip ederek, 3 adımda youtube videonuzu indirebilirsiniz. Üstelik Youtube’dan video indirmek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

iOs cihazlarda Youtube videoları indirmek için online video converter sitesini kullanacağız. Youtube videolarını telefonunuza indirerek; instagram, Facebook gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Videonuzu indirirken isterseniz videonuzun kalitesini belirleyebilirsiniz. Dosya indirme sırasında seçtiğiniz boyuta göre videonun boyutu görülecektir. Yüksek kalitede 5 dk’lık bir video boyutu ortalama 40 – 50 mb arasında değişmektedir. Video indirmek için Safari veya Chrome tarayıcınızı kullanabilirsiniz.

iPhone telefonlara Youtube’dan video nasıl indirilir

Telefonunuzdan da video indirmenize yarayan Online video converter sitesine giriş yapıyoruz. Android ve iPhone telefonlar’a bu site aracılığıyla kolayca video indirebilirsiniz.

videoları indirmeniz için onlinevideoconverter.com sitesine iphone veya ipad ile giriniz.

Açılan sayfaya paylaşmak istediğiniz video linkini yapıştırın. Dosya formatını değiştirmek için “Format” seçeneğine tıklayarak uzantıyı .MP4 olarak seçin ve Başlat seçeneğine tıklayın.

Video tarama işlemi tamamlandıktan sonra indirme seçeneği belirecektir.

“İndir” seçeneğine tıklayarak videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Ortalama 4-5 dk’lık bir video boyutu 40 – 50 mb arasında değişmektedir.

İndirilen videonun .MP4 uzantısında olduğundan emin olun. İndirme işlemini ekrandan takip edebilirsiniz.

Video indirildikten sonra galerinize giriş yaparak videonuzu kontrol edebilirsiniz.Bu yöntem ile ios sürümü farketmeksizin Youtube videoları indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İnstagram’da mesaj gitmiyor çözümü

Instagram da mesaj gönderirken veya mesaj alırken aşağıdaki sorunlardan birini yaşıyor olabilirsiniz: * Instagram mesajları …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir