Ana Sayfa / İnternet / Facebook Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

Facebook Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

Facebook messenger‘da son görülme zamanını, çevrimiçi görülme zamanını kapatabilirsiniz. Dilerseniz Messenger hesabınızı çevrimdışı olarak ayarlayarak, arkadaşlarınızın sizin son görülme ve çevrimiçi bilgilerinizi görmesini engelleyebilirsiniz.

Son görülme zamanınızı telefon ve bilgisayarınızda kapatabilirsiniz. Görüldü uyarısını ise sadece bilgisayardan facebook hesabınıza girdiğiniz zaman kapatabilirisiniz.Bu işlem Chrome ekletisi ile sadece bilgisayarlarda yapılmaktadır. Messenger mobil uygulamalarında bu seçeneği kapatmak maalesef mümkün değildir.

Messenger son görülme nasıl kapatılır ?
Son görülme zamanınızı kapatmak için Messenger hesabınızı çevrimdışı yapmanız gerekmektedir.

Telefon veya bilgisayarınızda Messenger / Ayarlar seçeneğine girin. Hesap seçeneğini yanında bulunan tiki kapalı duruma getirerek, sürekli olarak çevrimdışı görünebilirsiniz.
Çevrimdışı ike arkadaşlarınızdan mesaj alabilir, sizde mesaj atabilirsiniz.

Görüldü uyarısı nasıl kapatılır ?
Görüldü uyarısını kapatmak için Google Chrome web sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Unseen for Facebook eklentisini kullanarak işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Facebook görüldü uyarısını engellemek için Unseen for Facebook eklentisini yüklemeniz gerekmektedir.Eklentiyi indirmek için buraya tıklayın.

Eklentiyi yüklemek için; Chrome’a Ekle‘yi tıklayın. Bazı uzantılar için uzantının erişebileceği verilerin listelendiği bir iletişim kutusu görürsünüz. Uzantının verilerinize erişmesine izin vermek ve uzantıyı yüklemek için Uzantıyı ekle‘yi tıklayın.

Chrome eklenti nasil yuklenir ?

Eklentiyi bilgisayara yükledikten sonra otomatik olarak aktif olacaktır. Artık size gönderilen mesajlarda, karşınızdaki kullanıcı mesajı görüp görmediğinizi anlamayacaktır.

İlginizi Çekebilir

facebook-son-goruldu-kapatma

Facebook’ta Gizlenme,Facebook Aramalarında Çıkmamak.

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında, facebook profiliniz arama motoruna açıksa isminiz ve soyisminiz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir